KONST / Litografier / Färglitografi 14156016
nr 1415 6016
Brita Streijffert
(1917-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/290. Bildmått: 58x46cm, yttermått inklusive ram: 78x58cm
Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.
Utrop:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:15:34
Brita Streijffert
Läs mer om Brita Streijffert